Шановні клієнти! Просимо вас при замовленні уважно підбирати мереживо, враховуючи, що мережива (які продаються на метраж) обміну та поверненню не підлягають. Тому, що це товар, який відрізаний під конкретне замовлення.

Ми розуміємо, як складно вибирати мережива онлайн. Та якщо у вас виникли сумніви або питання щодо кольору, щільності, направлення малюнку товару тощо — телефонуйте або пишіть у месенджер, наші фахівці проконсультують і допоможуть оформити замовлення.

Повернення товару здійснюється за умови, що товар має виробничий брак (пошкодження, які були отримані на виробництві).


Повернення товару неналежної якості (з браком):

Претензія для заміни товару або повернення суми замовлення повинна бути відправлена по електронній пошті faretagg@gmail.com або у месенджер не пізніше 3-х робочих днів після отримання замовлення. Повернення та заміна бракованого товару відбувається за власний кошт інтернет-магазину. Товар, що висилається на заміну бракованого, буде відправлений на наступний робочий день після оформлення претензії на ту адресу, яку зазначить покупець у претензії.

 

Повернення товару належної якості:

Відповідно до Закону про захист прав споживачів ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів з моменту придбання. Для цього потрібно відправити по електронній пошті faretagg@gmail.com або у месенджер консультанту заяву на повернення товару. Кошти за повернутий товар надсилають покупцеві протягом 2-х днів з моменту отримання інтернет-магазином мережива від покупця. Товар належної якості відправляється Новою Поштою покупцем за його власний кошт.

Дані для відправлення товару Новою Поштою:

Отримувач: ФОП Соболь Ольга Юріївна, телефон 067 511 65 00, м.Кривий Ріг, відділення 33.

Товари, які не підлягають поверненню:

Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну та поверненню, встановлений Кабінетом Міністрів України у Постанові «Про реалізацію окремих положень Закону України « Про захист прав споживачів» від 19 березня 1994 № 172. У цей список входять тканини, тюлеві-гардинні і мереживні полотна , метражні килимові вироби та інші відрізні товари.

До повернення не приймається брудний, зіпсований товар, або товар, що був у вживанні. До повернення не приймаються мережива, які були розрізані під конкретне замовлення клієнта.

У будь-якому разі ми спільними зусиллями обов’язково знайдемо рішення з ситуації, що склалася!